Servisní Technik pro České Budějovice

Aktualizováno:

24. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

České Budějovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

35000 - 45000 Kč za měsíc

Značka:

STČB

Zařazeno na pozici:

Technik České Budějovice

Firma:

Rothlehner pracovní plošiny s. r. o.

Požadavky

Jsme dceřiná společnost rodinné firmy ROTHLEHNER Arbeitsbühnen GmbH. Firma byla založena v roce 1976 a v současnosti je jednou z předních německých firem v prodeji a v servisu pracovních plošin. Naše česká společnost ROTHLEHNER pracovní plošiny zahájila první dodávky plošin v roce 1992. Kromě prodeje a výroby nástaveb plošin, nabízíme také servis pracovních plošin. Naším servisním vybavením a množstvím realizovaných zakázek jsme se posunuli na největšího poskytovatele servisních služeb k plošinám u nás. A proto hledáme do našeho servisního týmu neustále nové kolegy.

Požadujeme:

- odborné vyučení/SŠ vzdělání technického směru (např. slaboproud, silnoproud, strojní, hydraulika)
- zkušenosti s opravou strojů,
- technické znalosti, orientace ve schématech elektro nebo hydrauliky
- ochotu učit se nové věci,
- pracovat samostatně nebo v týmu

Náplň práce

- opravy a servis pracovních plošin v servisní hale společnosti nebo u zákazníků formou mobilního servisu

Nabízíme

- práci v silné české společnosti, v moderně vybaveném prostředí
- nadstandardní zázemí a servisní vybavení
- systém zaškolení a profesní růst
- možnost uplatnění technických znalostí
- dlouhodobou perspektivu, odpovídající platové podmínky
- podporu inovací a zlepšovacích návrhů
- roční bonusy, prémie a zaměstnanecké benefity
- jeden týden dovolené navíc, 3x SICK DAY

Kontaktní osoba:
Marcela Paulová
Tel: 777 194 123